S.V. Lottum Combi fit groep

Monique Brouwers
Petra van Horck
Viv Janssen
Lion Kleeven
Jacqueline Kraus
Joyce Langeslag
Mireille van Lipzig
Saskia Nielen

Silvia Heinemans

Donna Hoeijmakers
Marly Zeelen

José Vullings

Petra Smits

Nicole Rutten

Ine van Soest

Margriet Brouwers

Vera Fonteyne

Annet Hoeymakers

Rita van Deelen

Carla Vermazeren

Henriet Wagemans

Meggy van de Ven

Marjon Heijer


Programma 2023-2024

6-9 speur/ wandeltocht

13-9 fietsen

20-9 Kubspel/ volleybal

29-9 combat

4-10 Pilates

11-10 wandelvoetbal

18-10 spellenavond

25-10 poeier/ trefbal

01-11 Spierpien mit Viv

08-11 Bootcamp (ovb)

15-11 Combat training

22-11 Bunkertrefbal/F.C ( Smetenhof)

29-11 Linedance

06-12 Sintspel

13-12 Drie spellen circuit( Smetenhof)

20-12 Spellenavond

27-12 : kerstwandeling Kasteelse Bossen Horst

3 jan dansend 2024 in!

10 jan cirquit ( Smetenhof)

17 jan volleybal ( Smetenhof )

24 jan workout Lisanne (Smetenhof)

31 jan cirquit ( Smetenhof)

7 feb danse in de line

14 feb powerwalk

21 feb cirquit

28 feb workout Lisanne ( Smetenhof)

Programma 2022-2023

7 sept: Pilates ( sportmatje )

14 sept: Fietstocht

21 sept: Powerwalken

28 sept: Bootcamp

5 okt: Circuit

12 okt: Aerobics ( sportmatje )

19 okt: Zumba

26 okt: Spellen

2 nov: wandelvoetbal

9 nov: yoga ( sportmatje )

16 nov: korfbalspellen

23 nov: line-dance

30 nov: Powerwalken

7 dec: aerobics ( Smetenhof)

14 dec: volksdansen ( Smetenhof)

21 dec: spelavond ( kantine)

27 dec : kerstwandeling Kasteelse Bossen Horst

4 jan powerwalk

11 jan tafeltennissen smetenhof

18 jan pilates smetenhof

25 jan boksen smetenhof

1 febr wandelvoetbal

8 febr parcours op carnavalsmuziek smetenhof

15 febr wandeling en hieringschelle kantine

22 febr poeierbal/korfbalwedstrijd

1-3: linedance [ kantine ]

8-3: aerobics

15-3: wandelvoetbal

22-3: funtional circuit

29-3: powerwalk

5-4: zumba

12-4: total body workout

19-4:campingspellen

26-4:koningsspelen.

3 mei fietsen

10 mei wandelvoetbal

17 mei wandelen

24 mei aerobics

31 mei zelfverdediging

7 juni Rebbeljam Blerick

14 juni yin yoga

21 juni volleybal/ badminton

28 juni wandelvoetbal

5-7 Tedje per fiets

8-7 afsluitingsdag met kanoen en bbq